Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, kierunku pedagogika w zakresie pracy kulturalno- oświatowej. Pracę zawodową rozpoczęła w Muzeum Sztuki w Łodzi za dyrekcji Ryszarda Stanisławskiego. Pracowała w dziale oświatowym, dziale Promocji i piastowała stanowisko wicedyrektora. W tym czasie studiowała podyplomowo muzealnictwo. W latach 1997 — 2002 prowadziła własną działalność – klimatyczna herbaciarnię-galerię Gadu Gadu przy ul. Piotrkowskiej 67 w Łodzi. W tym czasie założyła stowarzyszenie „Festiwal Muzyki Filmowej w Łodzi” i współorganizowała dwie kolejne edycje Festiwalu.
Od 2002 r. pracowała w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi — organizowała i prowadziła spotkania z osobistościami świata kultury, sztuki i mediów. Organizowała również i prowadziła warsztaty, konkursy i spotkania literackie dla dzieci i młodzieży we współpracy ze szkołami. Organizowała i prowadziła jako kierownik obozy artystyczne i językowe dla młodzieży. Sprawowała nadzór nad projektami i przygotowaniem wniosków o dotacje. Współorganizowała projekty realizowane w Poleskim Ośrodku Sztuki między innymi: Międzynarodowe Biennale Terapia i Teatr, Festiwal Teatrów Osób Niepełnosprawnych. Opracowała koncepcję i prowadziła autorski cykl „Tolerancja” – w ramach którego poruszane były najbardziej aktualne i ważne problemy społeczne, polityczne i kulturowe, a także opracowała koncepcję i prowadziła autorski cykl „Teraz My” – prezentujący sylwetki, dokonania i analizę twórczości młodych twórców filmowych.
W 2008 utworzyła stowarzyszenie: „ Obszary kultury”, którego była Wiceprezesem. W latach 2007–2009 pełniła funkcję Rzecznika Prasowego Festiwalu Rozwojowo Rozrywkowego „PROGRESSteron w Łodzi zajmując się organizowaniem kampanii medialnych i promocją wydarzeń. Ukończyła w tym czasie studia podyplomowe Zarządzanie Instytucjami Kultury w strukturach Unii Europejskiej. W 2008 r. rozpoczęła pracę w Wydziale Kultury Urzędu Miasta Łodzi. Koordynowała pracę Teatrów i Domów Kultury, pełniła obowiązki Zastępcy Dyrektora oraz pracowała na stanowisku Głównego Specjalisty- Koordynatora Zespołu ds. Miejskich Instytucji Kultury.
W tym czasie zajmowała się koordynacją projektów takich jak Dotknij teatru i Regionalny Kongres Kultury w Łodzi. Współpracowała przy tworzeniu dokumentu Polityka Rozwoju Kultury w Łodzi 2020+, a także brała udział w pracach komisji przyznających dotacje w ramach otwartych konkursów ofert dla organizacji pozarządowych oraz w pracach Komisji Stypendialnej. Opracowywała projekty aktów prawa miejscowego zajmując się jednocześnie ich procedowaniem.
W 2012 r. rozpoczęła pracę w Narodowym Centrum Kultury na stanowisku Kierownika Działu Programów Dotacyjnych sprawując nadzór nad realizacją programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dla których NCK jest instytucją zarządzającą: Edukacja – priorytet 1 – Edukacja kulturalna, Rozwój infrastruktury kultury – priorytet 3 – Infrastruktura domów kultury, Kultura dostępna. Była również odpowiedzialna za sprawowanie kontroli nad tworzeniem regulaminów, zasad realizacji i wdrażaniem programów własnych NCK: Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne, Bardzo Młoda Kultura, Kultura Interwencje, szkoleń „Zaproś nas do siebie”. Organizowała doroczne spotkania beneficjentów programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne i koncertu finałowego Programu Śpiewająca Polska oraz szkoleń dla kadry domów kultury. Brała udział w pracach Zespołów Oceniających wnioski w programach NCK i MKiDN jak również w pracach komisji oceniającej wnioski stypendialne w MKiDN i w pracach Zespołu Oceniającego wnioski w programie Muzeum Historii Polski „Patriotyzm Jutra”.
We wrześniu 2016 rozpoczęła pracę na stanowisku Kierownika Działu Marketingu w Muzeum Sztuki w Łodzi, a w grudniu tego samego roku została zatrudniona w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi na stanowisku Kierownika Działu Marketingu i Obsługi Widzów gdzie pracuje do dziś.